Likviduotas 2016 m. rugpjūčio 31 d. Alytaus rajono savivaldybės tarybos 2016 m. birželio 28 d. sprendimu Nr. K-188
Get Adobe Flash player

KŪRYBIŠKUMAS, IDĖJOS, DARBAI, KOMPETENCIJOS...

KŪRYBIŠKUMAS, IDĖJOS, DARBAI, KOMPETENCIJOS...

Alytaus rajono švietimo ir pedagoginės psichologinės pagalbos centre vyko kūrybinis seminaras praktikumas, kurį vedė Daugų Vlado Mirono gimnazijos mokytojos: Oksana Miliauskienė (programos autorė), Rasa Aleksandravičienė ir Giedrė Volungevičienė.

Užsiėmimo metu dalyviai aptarė kaip panaudoti buitines atliekas (pjuvenas) ir iš jų pagaminti įvairiaspalvius darbelius. Šią techniką mokytoja Oksana ir jos mokiniai naudoja dailės ir darbelių pamokose bei neformaliojo ugdymo užsiėmimuose. Mokiniai noriai juos atlieka, lavina savo kūrybiškumą, meninę išraišką, ugdo valią, mokosi susikaupti, būti kantriais.

Kvalifikacijos tobulinimo renginyje ,,Kūrybiškas buitinės ir gamtinės medžiagos panaudojimas pradinių klasių dailės ir darbelių pamokose. Idėjos ir kūrybiniai darbai“ šias kompetencijas lavino ir pradinių klasių bei dailės mokytojai.

Visada tokiose praktinėse, gerosios patirties dirbtuvėse atsakingai dalyvauja Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus ir daugiafunkcio centro mokytojos: Irena Remenčienė, Valentina Bieliūnienė, Rimutė Vobolienė, Rita Rinkevičienė, Alma Zubrienė. Be abejo, daugiausia organizacinio darbo ir žinių įdėjo užsiėmimo vadovė, mokytoja Oksana Miliauskienė. Ji pasitelkė visą šeimą ir koleges. Giedrė Volungevičienė skaitė pranešimą apie kūrybiškumo ugdymą pamokose, o Rasa Aleksandravičienė mokė pirminių pynimo iš vytelių įgūdžių. Šio užsiėmimo darbų pavyzdžių paroda visą gegužės mėnesį veiks centre.

Daugiau nuotraukų

Irena Savickienė, Alytaus rajono švietimo ir pedagoginės psichologinės pagalbos centro metodininkė